Naujienos

Projektas ,,Būsiu tavo draugas“

Posted

Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje rugsėjo pabaigoje vyko Panevėžio rajono savivaldybės remiamo socializacijos  projekto „Būsiu tavo draugas“ veiklos. ,,Kūrybiškumo ir knygų skaitymo savaitės“  metu vaikai su pedagogais kalbėjo apie knygas, tvarkė grupės bibliotekėles, siekė suprasti, kokia knygų paskirtis, vartė jas ir domėjosi jų turiniu, įvairove. Ypač vaikus pradžiugino ir sudomino projekto lėšomis įsigytos naujos knygos. Vaikai žavėjosi knygelių spalvingumu, tyrinėjo iliustracijas, aptarė ir dalijosi įspūdžiais  apie pedagogų perskaitytus tekstus, gamino savo knygeles, patys bandė skaitinėti, džiaugėsi, kad naujos knygelės ne tik labai dailios, bet ir… kvepia. 

Projekto veiklos sužadino vaikų domėjimąsi knyga, lavino vaizduotę, kalbą, kūrybiškumą, leido suprasti, kad knyga ne tik moko, džiugina, bet ir gali tapti ,,draugu“, padedančiu rasti atsakymus į įvairiausius klausimus.                                                                                       

 Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Duliuvienė