Pyragų mugė

Kovo 10 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko Pyragų mugė.
Visus kvietėme iškepti skanų, nematytą, o gal jau reklamuotą pyragą ir pristatyti į kavinę aktų salėje. Atnešusių pyragą laukė netikėti prizai-siurprizai. Kavinėje dirbo ir mokėsi barmeno amato devintokai, kurie ne tik pardavinėjo ir aptarnavo atėjusius, bet ir skaičiavo mokinių iškepto medaus torto savikainą, visos dienos pajamas, išlaidas, pelną. Pyragų gausybė, įvairovė ir sklindantys kvapai kvietė apsilankyti ir išgerti arbatos ar kavos. Jauki aplinka ir netikėtai į šventę atskridęs Karlsonas privertė šypsotis visus. Prikimšę pilvus ir išragavę tortų, pyragų, visi laukė ,,prizų lietaus“. Mažylis kartu su Karlsonu apdovanojo prizais ar paguodos riestainiais. Taip pat kavinėje asmenukių mėgėjai galėjo nusifotografuoti prie vaikų paruoštos sienelės. Smagumynai ir saldumynai džiugino visą dieną.
Išeidami visi dėkojo šauniai dirbusiems devintokams ir linksmajam Karlsonui linkėdami, kad ši šventė mokykloje taptų tradicinė.

Mokytoja Rūta Grybienė