Naujienos

Renginys „Sveika žemė“

Posted

Kovo 26 dieną grupelė mokinių dalyvavo gamtosauginės mokyklos dešimtmečiui skirtame renginyje „Sveika Žemė“ Žibartonių pagrindinėje mokykloje.

                      Panevėžio rajono Linkaučių, Upytės Antano Belazaro, Žibartonių, Kėdainių rajono Miegėnų, Truskavos pagrindinių mokyklų mokinių komandos po pamokų susirinko Žibartoniuose. Grupelėse mokiniai susikūrė pavadinimus, dalyvavo protų mūšyje ir demonstravo žinias apie aplinkosaugą, kūrė gamtos knygą, gyvybės medžius, dainavo dainas, žaidė žaidimus. Atlikę namų darbą ir atsivežę jau padarytas gėles, drugelis, augalus, sukūrė „Draugystės pievą“ ir prie jos nusifotografavo.

                      Popietė, užsitęsusi iki vakaro, suteikė galimybę paaugliams mokytis ir kurti kartu, pažinti ir išreikšti save, įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį.

Keliautojų būrelio vadovė Jurgita Zalatorienė

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????