Respublikinė nuotolinė konferencija „Kur nuveš mus traukinys… Mano krašto piliakalniai – sakmės, padavimai“

2023 m. balandžio mėnesį 1 klasės mokinės: Leonora Luka Rudytė, Urtė Galiauskaitė, Smiltė Daunoravičiūtė, Adriana Sereikaitė parengė pranešimą ir dalyvavo Respublikinėje nuotolinėje konferencijoje „Kur nuveš mus traukinys… Mano krašto piliakalniai – sakmės, padavimai“. Mokinės kvietė konferencijos dalyvius atvykti traukiniu iki Panevėžio, o nuo ten autobusu ar kitu transportu aplankyti Upytę, šalia jos esantį Čičinsko kalną. O aplankius šias vietas kvietė užsukti apžiūrėti mūsų mokyklą, Upytės tradicinių amatų centrą bei Stultiškių vėjo malūną. Mergaitėms ši veikla patiko ir buvo visiškai nauja patirtis.
Mokytoja Lina Misevičienė