Naujienos

Rudeninė tvarkymosi akcija

Posted
Rudeninė tvarkymosi akcija

Rugsėjo 15 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė, kartu su daugybe žmonių visame pasaulyje, įsijungė į švarinimosi akciją.

Krekenavos regioninio parko darbuotojai pasveikino susirinkusius talkininkus, supažindino su akcijos tikslais. Bendraminčių komandos pakilia nuotaika kibo į darbus: vieni gilino griovelius takelių apšvietimo įrengimui, kiti rinko šiukšles, treti grėbė seną nupjautą žolę ir krovė į krūvas. Saulė šildė vis ilgiau rytais išsilaikančią rasą, aplinkosauginės akcijos dalyviai gražino aplinką, virėjai kūrė laužą patalkių košei virti.

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Bendruomenės atstovai vairuotojams priminė Kelių eismo taisykles – uždavė po keletą klausimų, teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti atšvaitiniais krepšiais ir liemenėmis.

Gamtosauginė iniciatyva suteikė galimybę ne tik smagiai padirbėti, bet ir maloniai praleisti laiką gamtoje,

 

Direktorė Jurgita Zalatorienė