Naujienos

Rudens lygiadienio šventė

Posted

Rugsėjo 23 dieną naujai nutiestu pėsčiųjų takeliu į Amatų centre vykstančią rudens lygiadienio šventę „Linelius roviau, gražiai dainavau”, į kurią susirinko upytiečiai, svečiai, Panevėžio krašto neįgalieji, skubėjo mokyklos maironiečiai ir 3 klasės mokiniai lydimi mokytojų: D. Greviškienės, D. Maslauskienės ir A. Jankovskajos. Maironiečiai pasveikino susirinkusius ir trumpai pristatė Upytės istoriją. 3 klasės mokinė Sintija Balsytė nuotaikingai padeklamavo E. Mieželaičio eiliuotą pasaką „Zuikis Puikis”. 5 klasės mokinės Deimantės Šiaudkulytės emocingai deklamuojamas V. Baltrėno eilėraštis „Katinėli, tau sloga?” klausytojus privertė suklusti. Mažųjų atliktos dainos „Aš pasėjau linelius”, „Ri da da” ir žaidimas „Auskim sesutės abrūsus” susilaukė žiūrovų karštų katučių.
Mokiniai, susirinkusiems padovanoję spalvingą rudeninę puokštę ir palinkėję gražios šventės, džiaugdamiesi organizatorių padovanotu drožybos kūriniu „Pelėda” – išminties ir žinių simboliu, pasivaišinę meduoliniais grybukais, išskubėjo į mokyklą.

Mokytoja Danguolė Maslauskienė