Naujienos

Rugsėjo 1-osios šventė

„Tad – labas rytas  rugsėjui./ Labas rytas mokytojui – jaunam ir žilstelėjusiam./ Labas rytas mokiniui – mažam ir paūgėjusiam./ Labas rytas tą mokinį atlydėjusiam – tėčiui, mamai, močiutei, globėjui./ Labas rytas kiekvienam gerbiamam mūsų šventės svečiui,“ – taip dešimtokai pasisveikino su visais susirinkusiais, atėjusiais Saulėmis papuoštu taku į mokyklą rugsėjo           1 dieną.

Mokslo ir žinių diena mokykloje prasidėjo Lietuvos valstybės himno giedojimu ir pirmąja pamoka, kurią vedė mokyklos vyriausieji – dešimtokai. Laisvė „išgąsdino“ klasės draugą Marių paskelbusi, kad šiandienos pamoka prasideda nuo apklausos, bet pirmoji atsakinėti buvo pakviesta mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė, kuri džiaugėsi pagausėjusia mokyklos bendruomene ir priminė apie mokymosi, bendravimo pokyčius COVID-19 pandemijos laikotarpiu. Pasveikinti naujai pradėję dirbti mokytojai: matematikos mokytoja Natalija Kriaučiūnienė, socialinė pedagogė Lina Misevičienė. Sveikinome ir direktoriaus pavaduotoją Odetą Baltramiejūnienę, įgijusią švietimo kokybės vadybos magistro diplomą. Šventės metu dėmesio centre buvo pirmokai. Plojimais pirmokus ir jų mokytoją Aušrinę Garuckienę pasveikino mokyklos bendruomenė. Mokiniai Laisvė ir Augustas paprašė jų prisistatyti, atsakyti į įvairius klausimus ir įteikė dovanėles, o mokyklos direktorė tėveliams padovanojo gėles, kurios primins svarbią dieną. Nuoširdžius sveikinimo žodžius išsakė šventės svečiai: Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Kazimieras Budrys ir Upytės bibliotekos vedėja Jolanta Mikšytė. Pamoką baigėme mankšta – visi turėjo prisiminti, ką veikė vasarą ir veiksmais tai parodyti.                     

Po Mariaus išsakytų palinkėjimų: ,,Mylėkit ir būkit mylimi. Prieš akis nelengvi metai. Norėtume, kad jie būtų sėkmingi: kad mums, mokiniams, užtektų atkaklumo ir atsakomybės, kad mokytojams nepritrūktų kantrybės ir sveikatos, kad tėvelių akis rečiau temdytų tamsūs debesėliai,“ nuskambėjus skambučiui, prasidėjo klasės valandėlė. Ji vyko improvizuotose lauko klasėse, kur virš galvų, medžiuose šmėsčiojo keistos būtybės – tai buvusios Berčiūnų mokyklos mokinių darbų paroda „Drakonai“.

Ąžuolo lapų šnarėjimas, saulės spindulių žaismas, švelnus vėjelis, o svarbiausia – šypsenos ir tikėjimas saugia ateitimi, kūrė šventinę nuotaiką ir teikė viltį, kad sėkmingai pradėję naujuosius mokslo metus taip pat sėkmingai ir baigsime.

10 klasės vadovė Dalia Greviškienė