Naujienos

Rugsėjo pirmosios šventė

Posted

Rugsėjo pirmosios skambutis sukvietė Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenę į Mokslo ir žinių dienai skirtą šventę.
Po šventų Mišių, išklausę prasmingų klebono Gedimino Jankūno žodžių, gavę palaiminimą ir darnia greta grįžę į mokyklą, sugiedojome Lietuvos valstybės himną. Suplevėsavusi vėliava prie mokyklos skelbė naujų mokslo metų pradžią. Į aktų salę vos tilpo svečiai, tėveliai, mokytojai ir mokiniai, kurių šiemet mokykloje tiek pat, kiek ir pernai. Pirmos klasės mokiniams ši Rugsėjo pirmoji ypatinga, jie pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį ir įgijo puikius globėjus: pirmokų pasus jiems įteikė rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, tarybos nariai Algirdas Budrys, Audrius Zalatoris ir klebonas Gediminas Jankūnas. Gražių žodžių negailėjo ir kiti svečiai – seniūno pavaduotoja Laima Šaknienė, seniūnaitė Aurelija Petronienė, UAB Intersta vadovas Henrikas Kervaitis, Upytės tradicinių amatų centro direktorė Aušra Sidorovienė. Šventės vedėjai dešimtokai Lukas Baltramiejūnas ir Lukas Griniūnas kvietė drąsiai žengti žinių keliu, o jų klasės draugai įteikė dovanas. Penktokai gavo Vaiko Konstituciją, o atnaujintoje valgykloje visų laukė maloni staigmena – ledai. Dešimtokams palydėjus pirmokus į pirmąją pamoką, mokiniai išskubėjo į susitikimą su savo auklėtojais dalintis įspūdžiais, fotografuotis atminčiai.
Kiekviena šeima dovanų namo parsinešė mokytojų iškeptą pasagos formos kvapnų meduolį – laimės ir sėkmės simbolį. Linkime, kad mokslo metai būtų kupini kūrybiškumo, noro pažinti ir prasmingo bendradarbiavimo.

Mokytoja Vida Ramoškienė