Naujienos

Rudens kroso varžybose

Spalio 26 d. Naujamiestyje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, kurių tikslas išaiškinti ir apdovanoti geriausius Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų bėgimo sportininkus, skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti lengvosios atletikos bėgimą, gerinti sportuojančių mokinių moralines ir valios savybes, ugdyti sveikos gyvensenos sampratą.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai rudens kroso varžybose atstovavo 5 klasės mokinė Justina Skukauskaitė, šeštokai Pijus Budrys ir Eligijus Debeikis, septintokai Pijus Araminas ir Augustė Mikoliūnaitė, aštuntos klasės mokiniai Nedas Krikščiukaitis, Faustas Breivė ir Mingailė Skukauskaitė, dešimtos klasės mokinys Titas Krištaponis. Mokinius treniruoja fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Čiplienė.
Nors ir atidavę visas jėgas, upytiečiai nepateko tarp pačių geriausių, tačiau vaikai grįžo žinodami, jog ateityje reikia dar daugiau laiko skirti treniruotėms, labiau stengtis ir svarbiausia puoselėti sveiką gyvenimo būdą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė