Naujienos

Ryškiaspalviame spalio glėbyje Tarptautinė mokytojo diena

Ateidamas spalis su savimi atsineša ne tik ryškiausias spalvas, bet ir vieną gražiausių mokyklinių švenčių – Tarptautinę mokytojo dieną. Tądien, nuo pat ankstyvo ryto, Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje neįprastai šurmuliavo vaikai. Jų veidus puošė šypsenos, žvilgsniai ieškojo mylimo mokytojo, o rankose skleidėsi įvairiaspalviai gėlių žiedai.
Nuskambėjus skambučiui į klases rinkosi mokiniai, kur jų laukė netradicinės pamokos. Pradinių klasių mokytojomis tapusios devintos klasės mokinės Renata, Odeta, Gabija ir Rasa jaudinosi labiau nei, bet kurią kitą dieną. Juk stovėti prieš smalsias mokinių akis yra daug sunkiau nei pačiam sėdėti mokykliniame suole. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Upytės tradicinių amatų centre – „Linų ir legendų žemė“, mokykloje – „Mandalos iš spalvoto smėlio“, o mokyklos erdvės pasipuošė gėlių kilimais, kurie atkeliavo iš Ramygaloje vykusios Mykolinių šventės.
Aštuntos klasės mokiniai vedė pamokas mokytojams. Tikrino matematines, lietuvių kalbos žinias, organizavo teatro pamoką. Mokytojo padėjėja, ukrainietė Anastasija Metlin padovanojo savo atliekamą dainą ukrainiečių kalba. Mokinių tarybos pirmininkė Renata Pipinytė kiekvienai mokytojai įteikė, vaikų sukurtas, auksaspalves klevo lapų gėles. Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė sveikino kolektyvą ir linkėjo būti kuriančia ir viską kartu įveikiančia komanda. Dar kartą sveikino fizinio ugdymo mokytoją metodininkę Kristiną Čiplienę, kuriai Tarptautinės mokytojos dienos proga įteiktas Panevėžio r. savivaldybės mero Povilo Žagunio padėkos raštas už kūrybišką ir atsakingą pedagoginę veiklą, geranoriškas iniciatyvas, projektų rengimą ir vykdymą bei aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje.
Susitelkimo ir geranoriško bendradarbiavimo diena – puikus pavyzdys, kad galime gyventi ir dirbti lydimi išminties, kūrybiškumo, savitarpio supratimo ir kantrybės.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė