Saugūs kelyje

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui – eismo dalyviui susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – moralę, atsakomybę, sveikatos ir gyvybės trapumą šių dienų globalizacijos pasaulyje.

Norint paminėti šią dieną balandžio 1 d. Panevėžio miesto ir rajono bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis 5 klasės mokiniams vedė nuotolinį užsiėmimą „Būk saugus kelyje“. Jo metu vaikams buvo priminta nuo kokio amžiaus galima važiuoti dviračiais važiuojamąja kelio dalimi, kad važiuojant dviračiais ir paspirtukais reikia dėvėti šalmus, laikytis Kelių eismo taisyklių. Taip pat atkreipė dėmesį į atšvaistų svarbą tamsiuoju paros metu, paaiškino, kokia grėsmė kyla sveikatai bei gyvybei ir kokia atsakomybė laukia, jei nesilaikys Kelių eismo taisyklėse numatytų nuostatų. Po demonstruojamų edukacinių filmukų ir aptarimų, vaikai galėjo pasitikrinti žinias sprendžiant užduotėles. Mokiniai buvo dėkingi ir labai patenkinti šiuo užsiėmimu.

5 klasės vadovė ir socialinė pedagogė Lina Misevičienė