Šaunuoliai dviratininkai!

Balandžio 26 dieną Naujamiestyje vyko 2015–2016 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybos.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo 5 klasės mokiniai: Deimantė Šiaudkulytė, Gabija Danilevičiūtė, Dovilė Sokaitė, Miglė Mieliauskaitė, Edvinas Smailys, Augustas Popovas, Agnius Federavičius ir 6 klasės mokinys Laurynas Batutis. Džiaugiamės, kad jiems gerai sekėsi: ir mergaičių, ir berniukų komandos iškovojo III vietas, gavo diplomus, medalius ir nugalėtojų taures.
Visiems, mėgstantiems važinėtis dviračiu, kam patinka trasa be kelio, pasižyminti pakilimais ir nusileidimais, linkime rinktis kalnų dviračius – būsite sveiki, linksmi ir greiti.

Direktorė Jurgita Zalatorienė

Dviratininkai