Savanorystės spalvos

Gruodžio 5 d. VšĮ Socialinis veiksmas kartu su Jaunimo reikalų departamentu ir Socialines apsaugos ir darbo ministerija organizavo nuotolinį renginį bei apdovanojimus skirtus Tarptautinei savanorystės dienai paminėti.

Organizatoriai kreipėsi į visuomenę ir kvietė visuomenę prie renginio prisidėti siūlant kandidatus.

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniai gavo pranešimą, kad dėl nuveiktų savanoriškų darbų jie buvo pasiūlyti trečiajai nominacijai  „Už savanorystės įvairovės populiarinimą”.Organizatoriai dėkoja mokiniams už atliekamus savanoriškus darbus ir linki nesustoti, nes jų veikla reikalinga ir pastebėta.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė