Naujienos

Šeimos sporto šventė

Posted

Gegužės 17 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje organizavome šeimos sporto šventę. Kieme gausiai susirinkusį būrį ugdytinių, jų tėvelių, senelių, brolių ir sesių pasveikino ir nepamirštamų įsoūdžių, gerų emocijų linkėjo ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė ir į šventę atvykusi Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos būsimųjų pirmokėlių pradinių klasių mokytoja Danguolė Maslauskienė su mokinukėmis.

Po lietaus nuščiuvusiame danguje vėl šviečiant saulei, į pavasarišką pievelę atskubėję ritminių šokių būrelio mažieji šokėjai ir jų vadovė  susirinkusiems rodė, ko išmoko per ugdymosi metus. Vos nutilus muzikai ir plojimams, mažieji krepšinio mėgėjai, vadovaujami ,,Ąžuolo” krepšinio mokyklos trenerio, demonstravo įgytus gebėjimus krepšinio būrelio metu.

Skambiais šūkiais prisistatę vaikai, kartu su pedagogais, tėveliais ir kitais šeimos nariais mankštinosi, dalyvavo įdomiose ir nuotaikingose estafetėse. Apžiūrėjo lauke, ant pastato sienos demonstruojamą vaikų, su didele meile pieštų, tėčių ir mamų portretų parodą. Nuošaliau įkurtoje žaismingoje ,,Šeimos erdvėje” šventės dalyviai turėjo galimybę nusifotgrafuoti, ar prisėsti prie stalelio sužaisti šaškių partiją.

Sunku pasakyti, kiek dar būtų tėveliai ir vaikai žaidę įvairiausius taip įtraukusius į linksmybes žaidimus, jei ne pasklidęs kieme ant laužo gaminamo šiupinio kvapas. Vos šeimininkėms pranešus, kad košė paruošta, sugužėjome ragauti. Širdį džiugino jaukiai susispietę šeimų būreliai, smalsiai ragaujantys maistą, besišnekučiuojantys ir besišypsantys  vieni kitiems.

Ikimokyklinio ugdymo skyriuje tradicija tapusi šeimos šventė, švenčiama minint taptautinę Šeimos dieną, subūria ir stiprina šeimas, bendruomenę, skatina bendrystę.

 

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laima Lapinskienė