Naujienos

Sėkmingos rudens kroso varžybos

Rugsėjo 21 dieną Panevėžyje, Skaistakalnio parke vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, skirtos judumo savaitei. Varžybų tikslas – išaiškinti geriausius mokyklų bėgimo sportininkus, populiarinti lengvosios atletikos kroso bėgimą, kelti meistriškumą, ugdyti sveikos gyvensenos sampratą.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo 5 klasės mokinys Danas Fedaravičius, 6 klasės mokiniai Anreta Liaugminaitė, Kamilė Urbonavičiūtė ir Marius Milevičius. Visi mokiniai stengėsi, bėgo kiek turėjo jėgų, pasiekė finišą. Geriausiai sekėsi 6 klasės mokinei Kamilei Urbonavičiūtei, kuri 500 m. bėgime iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname Kamilę, linkime aktyviai sportuoti ir siekti pergalių, kuriomis džiaugsimės visi!

Direktorė Jurgita Zalatorienė