Naujienos

Septintos klasės mokinio Algirdo Smigino pergalė nacionalinėse dziudo varžybose

Spalio 22 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos dziudo būrelio nariai dalyvavo Nacionaliniame moksleivių dziudo čempionate, Prienuose.
Varžybų tikslas ugdyti sveikos ir stiprios asmenybės idealą, stiprinti dziudo sporto integraciją Lietuvos švietimo struktūroje, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio nuostatus, išsiaiškinti stipriausius sportininkus tarp moksleivių jų amžiaus grupėse.
Grįžusi trenerė Milda Blaževičienė džiaugėsi kiekvieno mokinio pasiekimais ir sakė: „Algirdui pavyko laimėti bronzos medalį! Visi šaunuoliai. Visi tokie geri, palaiko vienas kitą, bendrauja. Viskas praėjo puikiai“.
Vaikai džiaugėsi savo pasiekimais, iš varžybų grįžo puikiai nusiteikę, kupini naujų įspūdžių ir pasiryžimo treniruotis bei dalyvauti kitose varžybose.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė