Sidabro vainikėlis

Gegužės 5 d. Upytės tradicinių amatų centre vyko 2016 m. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos turo parodos uždarymas.
Parodoje buvo eksponuota 114 darbų, kuriuos sukūrė 38 konkurso dalyviai iš Panevėžio, Biržų, Kėdainių, Kupiškio rajonų bei Radviliškio, Ukmergės ir Kėdainių miestų. Mokinių darbus gyrė ir vadovams dėkojo Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, susirinkusius linksmino Miežiškių kultūros centro tradicinė jaunimo kapela, pasakotoja iš Velžio Rusnė Tijūnaitė.
Penkių kūrėjų darbai atrinkti į baigiamąją konkurso dalį. Džiugu, kad į ją pateko mūsų mokyklos 8 klasės mokinio, būrelio „Esu etno“ nario Evaldo Mikelionio keramikos dirbiniai. Linkime sėkmės šalies finaliniame ture!

Direktorė Jurgita Zalatorienė