Naujienos

Šimtadienio šventė

Šimtas dienų – pakankamai ilgas tarpas, tačiau dešimtokui – tai paskutinės dienos mūsų mokykloje, į kurią prieš dešimt metų atžygiavo dar būdamas tik mažas pilietis. Netrukus prasidės kitas etapas, kuris bus kupinas naujų įspūdžių, savarankiškumo ir savęs ieškojimo.

Kovo 15 dieną devintos klasės mokiniai mokyklos bendruomenei padovanojo šimtadienio šventę. Per pirmąją pamoką mokyklos vyriausieji mokiniai pakliuvo į „pragarą“, vėliau pamokos vyko „skaistykloje“, kurioje turėjo išpirkti savo „nuodėmes“. Po pamokų laukė įvairūs linksmi išbandymai ir kelionė į „rojų“. Angelų prašymu velniukai leido dešimtokams pasilikti mokykloje, linkėjo jiems tinkamai pasirengti pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui, aktyviai dalyvauti renginiuose ir 100 dienų kartu kurti mokyklos bendruomenę tokią, kurioje kiekvienas jaučiasi svarbus, išgirstas ir pastebėtas.

Suradę bendrąjį gėrio vardiklį – draugiškumą, pasitikėjimą ir gebėjimą veikti kartu, šių mokslo metų dešimtos klasės mokiniai augdami ir stiprėdami daug pasieks. Smagu tuo tikėti, nes įrodyta, kad kiek mes išdrįstame iš savo vaikų tikėtis, tiek jie pajėgūs yra pasiekti.

Klasės vadovė Vida Ramoškienė