Šimtadienio šventė

Šimtas dienų – pakankamai ilgas tarpas, tačiau dešimtokui – tai paskutinės dienos mūsų mokykloje, į kurią prieš dešimt metų atžygiavo dar būdamas tik mažas pilietis. O dabar netrukus prasidės kitas etapas, kuris bus kupinas naujų įspūdžių, savarankiškumo ir savęs ieškojimo.

Vasario 27 dieną devintokai padovanojo dešimtokams šimtadienio šventę. Jau per pirmąją pamoką „gydytojai“ patikrino dešimtokų sveikatą, nustatė diagnozes. Po pamokų mokyklos aktų salėje susirgusiųjų išėjimo iš mokyklos liga laukė įvairūs linksmi išbandymai ir „gydytojų konsiliumo“ išvados – leisti dar 100 dienų tobulinti savo įgūdžius. Kad iki pirmo rimto žinių išbandymo – pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo sesijos – liko visai nedaug laiko, liudys padovanotas kalendorius ir įteikti pusiau pažymėjimai.

Nusifotografavę sėdome prie paruošto vaišių stalo. Kokia būtų šventė be torto, ant kurio degė žvakutės, primenančios, kad liko tik 100 dienų mokykloje? Gerdami arbatą, pasidalinome įspūdžiais. Dešimtokai ir jų auklėtoja dėkojo devintokams už gražią šventę.

9 klasės auklėtoja Vida Ramoškienė

?????????????????????????????? ??????????  ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ??????????