Naujienos

Šimtadienis „Žvaigždžių valanda”

Kovo 6 dieną mokykloje vyko Šimtadienio šventė, kuri priminė, kad dešimtokams iki paskutinio skambučio liko mokytis tik 100 dienų.

Šventė prasidėjo triukšminga, aktyvia muzikine mankšta. Susiradę savo vardą „raudonajame žvaigždžių kilime”, pasivaišino galaktikos juodųjų kūnų saldumynais, kurie suteikia stiprybės. Po pamokų į salę šventės kaltininkai atėjo susikibę rankomis, vorele, taip simbolizuodami vienybę. Devintos klasės mokiniai įvairiomis užduotimis tikrino vyresniųjų draugų pasirengimą įveikti gyvenimo sunkumus ir išbandymus. „Skrisdami“ iš vieno Zodiako ženklo į kitą, dešimtokai atliko užduotis,  kurios padėjo įvertinti jų gebėjimus, sumanumą, drąsą. Nustačius, kad jie gali būti ryškiomis mokslo, meno, stiliaus, muzikos, šokio, sporto žvaigždėmis, mokiniams įteikti simboliniai pažymėjimai, medaliai ir suteikta galimybė tęsti mokslus. Devintos klasės mokiniai padovanojo šimto dienų kalendorių laiko tėkmei matuoti ir pakvietė pasivaišinti šventiniu tortu.

Šimtadienis – graži, jaunatviška ir linksma šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones, paliekanti smagius ir šiltus prisiminimus apie mokyklą, mokytojus ir draugus.

9 klasės vadovė Dalia Greviškienė