Šimtadienis

Šiais metais prieš šimtadienį mums, devintokams, iškilo klausimas: kas yra geresni –  dešimtokai ar dešimtokės, todėl mokykloje atlikome tyrimą ir apklausėme 40 mokyklos bendruomenės narių ir pasirengėme rezultatus pristatyti šventės metu. Šimtadieniui ruošėmės ilgai. Piešėme dekoracijas, puošėm salę, galvojom užduotis. Matyt, dėl to šimtadienis ir buvo ypatingas, nes mes jį padarėme taip, kaip tik geriausiai galėjome.
Devintokai kvietė visus norinčius į laidos filmavimą ,,Dešimtokai prieš dešimtokes“. Dešimtokai, norėdami parodyti, kad jie tikrai šaunūs, atliko užduotis, rinko taškus ir stengėsi laimėti. Dalyviams galėjo padėti ir salės žiūrovai, kurie dainuodami stengėsi uždirbti taškus mėgstamai komandai. Šiame žaidime laimėtojai tik vieni – tai dešimtokai. Buvo daug linksmų ir juokingų užduočių, kurias visas jie sėkmingai įveikė. Na, ir kaipgi be prizų –  dešimtokai gavo šimtą dienų, kad galėtų kuo geriau baigti mokyklą ir įrodyti, kad jie yra geriausi ir šauniausi. Taip pat ir piniginį prizą – šimtadienio kalendorių ir tortą, kurį valgydami aptarėme šventę.
Tai graži, linksma mūsų mokyklos šventė, kuri parodo kokie geri yra mūsų dešimtokai, paliekanti šiltus, džiugius prisiminimus apie mokyklą, mokytojus ir mokslo draugus.

9 kl. mokinė Ieva Zalatorytė