Naujienos

Skautų išvyka į Naisius ir Kryžių kalną

Posted

Lapkričio 17 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos skautai, kartu su kitų mokyklų skautais, aplankė Naisius (Šiaulių r.).
Po gidės pasakojimo apie Naisių žemę istorijos muziejuje, keliautojai apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją ir susipažino su krašto istorija ir dabartimi. Pavaikščioję po vienintelį Lietuvoje Baltų dievų skulptūrų muziejų – Saulės ir Ugnies aikštes, Alkos kalną, apžiūrėjo daugiau nei penkiasdešimt ąžuolinių senovės lietuvių dievybes įkūnijančių skulptūrų. Pasižvalgę nuo Baltų arenos, vaikai skubėjo į žemaitukų žirgyną, kuriame teko pajodinėti vienos seniausių Europoje veislės žirgais. Dažasvydžio lauke mokiniai aktyviai kovojo ir linksmai praleido laiką.
Pasivaikščioję Kryžių kalne, kas sukalbėję maldą, kas mintyse padėkoję ar paprašę Dievo malonių, mokiniai baigė dar vieną skautišką išvyką ir pilni įspūdžių grįžo namo.

Skautų būrelio vadovė Ilona Dauderienė