Naujienos

Skelbiame rinkimų rezultatus!

Spalio pirmosiomis dienomis mokinių taryba surengė mokinių, atstovausiančių Mokyklos taryboje, rinkimus. Mokyklos taryba telkia mokyklos bendruomenę, padeda direktoriui spręsti mokyklos klausimus.
Rinkimai vyko sklandžiai ir demokratiškai. Kiekviena klasė iškėlė kandidatus į Mokyklos tarybą. Mokinių tarybos nariai parengė balsavimo biuletenius, sudarė kandidatų sąrašus, organizavo ir vykdė rinkimus, skaičiavo balsus ir paskelbė rezultatus. Rinkimuose dalyvavo 5–10 klasių mokiniai, savo nuomonę išreiškė 38, t.y. 74,5 proc. mokinių. 13 mokinių balsavime nedalyvavo – nebuvo mokykloje, arba neatėjo į balsavimą. Džiugu, kad kiekvienas kandidatas gavo po keletą balsų.
Sveikiname 5 klasės mokinį Justą Baltramiejūną, 7 klasės mokinę Agnę Zalatorytę ir 9 klasės mokinę Ievą Zalatorytę, kurie surinko daugiausia balsų ir atstovaus mokiniams Mokyklos taryboje!

7 klasės mokinė Laisvė Liaugminaitė