Naujienos

Skirtingų kojinių diena

Kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Abejingais neliko ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai, pedagogai, darbuotojai, kurie pirmadienį aktyviai prisidėjo prie socialinės akcijos „Nenurašyk, o palaikyk“ ir mūvėjo skirtingas kojines. Ilgosios pertraukos metu visi akcijos dalyviai buvo pakviesti į sporto salę, kurioje draugiškai susėdę ratu, o vėliau sustoję į eilę, tarsi šimtakojis, įsiamžino nuotraukose. Pavasario mugės metu, mokiniai buvo kviečiami nuspalvinti, dekoruoti kojines, kurios vėliau buvo pakabintos mugės scenos viršuje, taip dar kartą primenant apie pagarbos ir tolerancijos svarbą mūsų aplinkoje.
Labai smagu, kad mokyklos bendruomenės nariai nelieka abejingi ir prisideda prie įvairių akcijų ir iniciatyvų.
Socialinė pedagogė Lina Misevičienė