Naujienos

Sporto diena

Posted

Kovo 10 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko viena iš kultūrinių pažintinių dienų. Jos pradinių klasių mokiniai laukia, nes tądien nevyksta tradicinės pamokos klasėje, nereikia sėdėti suoluose ir atlikti įvairias užduotis. Renginio tikslas – skatinti vaikų poreikį būti fiziškai aktyviems ir ugdyti fizinio aktyvumo gebėjimus, propaguoti sveikos gyvensenos nuostatas, tarpusavio bendradarbiavimą.
Po skambaus pasisveikinimo buvo pristatytos užduotys. 3 klasės mokiniai šoko ritmišką šokį kviesdami įsijungti visus pradinių klasių mokinius. Buvo smagu skambant muzikai atlikti rytinės mankštos pratimus. Dalyviai susiskirstė į dvi komandas – „Raudonieji obuoliukai“ ir „Žalieji obuoliukai“ – išbandė savo vikrumą ir greitumą atlikdami estafetes, mesdami kamuoliuką į taikinį, spirdami futbolo kamuolį į vartus. Rimtai kovojo komandos tarpusavyje žaisdamos kvadratą. Visus nustebino netikėtai į sporto salę įsiveržęs Karlsonas, kuris visus linksmino ir kartu žaidė.
Pabaigoje padėkojome vienas kitam už dalyvavimą ir geros nuotaikos skleidimą.

Mokytoja Danguolė Maslauskienė