Naujienos

Sporto ir draugystės diena

Posted

Sausio 22 dieną mokykloje vyko sporto šventė. Ją pradėjo mokyklos šokėjos „baltu šokiu“. Džiaugėmės, kad į pradinių klasių kvadrato varžybas ir linksmąsias estafetes atvyko Paliūniškio ir Kupiškio rajono Rudilių Jono Laužiko pagrindinių mokyklų pradinukai. Upytės sirgaliai garsiausiai palaikė upytiečius. Gražiai šoko ir Rudilių mergaitės. Visi džiaugėsi saldžiais prizais.
Po pamokų vyresniųjų klasių mokiniai susirinko į aktų salę. Į svečius atvažiavo Žibartonių pagrindinės mokyklos 7–10 klasių mokiniai. Pasiskirstę į komandas, mokiniai pasklido po mokyklą atlikti įvairių užduočių, kurias parengė mūsų mokyklos penktokai. Jie stovėjo stotelėse ir laukė dalyvių, stebėjo, ar teisingai atliekamos užduotys. Jų buvo įvairių: reikėjo šokinėti per virvutę, gimnastikos kilimėliais mėtyti kamuolius, estafečių kūgiais nunešti tinklinio kamuolį į jam skirtą vietą… Žibartonių mergaitėms pašokus šokį, visus sužavėjo jų atliktas špagatas – matosi, kad šokėjos daug treniruojasi. Berniukai sporto salėje žaidė krepšinį. Prieš pavakarius komandos turėjo sukurti „kosminį laivą“ ir juo į Žemę nuleisti keleivį – kiaušinį. Vienai komandai pavyko! Paskui vyko karaoke – visi dainavo ir šoko.
Sporto šventėje buvo linksma, susiradome naujų draugų.

5 klasės mokinės Agnė Zalatorytė, Akvilė Tamošiūnaitė, Laisvė Liaugminaitė