Sporto šventė Upytėje

Sėkmingas judesių valdymas yra labai svarbus sąveikai su pasauliu, norint įgyvendinti savo tikslus, taip pat sureguliuoti pusiausvyrą ir stabilumą kasdienėje veikoje. Judesių valdymas yra būtinas kiekvienam žmogui.
Rugsėjo 13 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinius kvietėme į sporto šventę stadione. Reikėjo tik geros nuotaikos ir patogios aprangos, ne veltui priminimas skelbė: mokykloje treningų diena!
Išsiaiškinus septynių stotelių veiklas, teisėjai užėmė savo pozicijas, o mokiniai lydimi ir prižiūrimi klasių vadovių išbandė įvairias sportines veiklas, kurios lavino taiklumą, sprogstamą jėgą, vikrumą, judesių koordinaciją. Iki pietų mokiniai išsiaiškino klasės lyderius, kurie po pasistiprinimo buvo pakviesti į petankės, smiginio, disgolfo, porinio boulingo finalus.
Džiaugėmės veikla gryname ore, klasių solidarumu ir ištvermingiausiųjų kantrybe, kurie buvo apdovanoti vertingais prizais.
Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Čiplienė