Stovykla ,,Draugaukime“

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla vykdė Panevėžio rajono savivaldybės finansuotą vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektą „Draugaukime“, kuris skatino vaikus turiningai leisti laiką.

Pirmoji stovyklos diena buvo skirta skaitymo įgūdžiams ir kūrybiškumui ugdyti. Vaikai lankėsi Upytės bibliotekoje, skaitė pasakas, iliustravo ir surengė piešinių parodą. Antrą dieną stovyklautojai Upytės tradicinių amatų centre iš vaško liejo žvakes, susipažino su molio rūšimis, degtų, glazūruotų gaminių savybėmis, lipdė dubenėlius ir juos puošė ornamentais, po to dalyvavo talkoje, rinko šiukšles Upytės gyvenvietėje. Džiaugėsi vaikai aktyviomis veiklomis mokyklos stadione – sportinių varžybų metu vaikai turėjo susirasti sau porą ir dalyvauti įvairiose rungtyse, įveikus kliūčių ruožą, visų laukė saldūs prizai. Stovyklos dalyviai ėjo į žvejybą prie Upytės ežeriuko, kur ne tik žvejojo, bet ir išraižė žuvį ant pačių pasigaminto popieriaus, į dangų paleido spalvingus aitvarus. Stovyklos užbaigimo dieną stovyklautojai vyko į Panevėžio gamtos mokyklą ir dalyvavo edukacinėje pamokėlėje ,,Švietimas apie gyvūnų gerovę“. Jos metu susipažino su pagrindiniais gyvūnų poreikiais ir jų laisvėmis, žaidė žaidimą-spėlionę, žiūrėjo filmuką apie naminių gyvūnų priežiūrą, atliko užduotį „Surask gyvūnui šeimininką“.

Aptarę stovyklos veiklas, dar kartą prisiminę saugios vasaros taisykles, palinkėję vieni kitiems smagios ir aktyvios vasaros, vaikai išsiskirstė vasaros atostogoms.

Mokytoja Rūta Grybienė

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ?????????? ?????????? ??????????