Su pavasariu!

Su pavasariu

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojais, kovo paskutinėmis dienomis švystelėjus saulei, skubėjo į lauką.

Gamtos būrelio nariai ant medelio kabino kiaušinio formos dekoracijas – nuožulniai nupjautas šakas, įvairiausiais raštais išmargintas. Mažiausieji mokyklos mokiniai išbėgo į kiemą ir greitai, kad nereikėtų vilktis striukių, pakabino „viščiukus” judriomis išraiškingomis akytėmis. Devintos klasės mokiniai su biologijos mokytoju Vidmantu Kirsniu išnešė vyresniokų ir jų tėvelių gamintus inkilus ir kėlė į beržus, ąžuoliukus, augančius aplink mokyklą – tebūnie nauji namai sugrįžtantiems paukščiams.

Visų nuotaika buvo puiki – jautėsi, kad čia pat šv. Velykos, o po jų – pavasario atostogos!

Direktorė Jurgita Zalatorienė