Sugrėbkime rudenį

Auksinis, saulėtas ir šiltas ruduo, ilgai lepinęs puikiais orais, pamažu traukiasi nusinešdamas visą spalvų grožį. Sulig kiekviena diena medžiai vis labiau meta savo rūbą, kuriuo puošėsi vasarą, o žemė saugodamasi pirmųjų šalnų stengiasi kuo storiau apsikloti lapų paklote. Kiekvienas laikas – savaip gražus.

Paskelbus akciją „Sugrėbkime rudenį“ mokiniai neraginami dalinosi grėblius ir kibo į darbus. Mokyklos kieme lapų paklotė vis plonėjo, kol galop visiškai ištirpo, kaip buvusi rytinė šalna. Nukritę medžių lapai buvo sugrėbti ir sukrauti į krūvą.

Baigiantis dienai, besikalbėdami nutarėme, kad lengviausia ir smagiausia yra dirbti  kartu ir draugiškai. Kaip sakė J. V. Gėtė „Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu.“

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė