Naujienos

Šv. Kalėdų belaukiant

Nuostabus Šv. Kalėdų laukimo metas ir ilgi žiemos vakarai duoda postūmį kurti.

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokytoja Rūta Grybienė, Upytės Šv. Karolio Boromiejaus bažnyčios vargonininko Manto Masioko prašymu, sutelkė norinčiuosius prisidėti prie prakartėlės Šv. Kalėdoms kūrimo. Dorinio ugdymo mokytoja Ilona Dauderienė parūpino mišku kvepiančių šakelių. Mokyklos ūkvedys Laisvydas Savičius iš kartono pagamino dailias ėdžias ir avyčių kontūrus, kuriuos apklijavus minkšta vata ir įdėjus žvitrias akytes, išėjo mieli ėriukai. Upytietė Rasa Jasnauskienė vąšeliu nėrė žmonių figūras, jas krakmolino, suko, rietė, kol išgavo proporcingus žmogaus pavidalus.

Ačiū už nuoširdų bendrą darbą ir šiltus prisilietimus, kuriant Betliejaus prakartėlę. Gražaus šventinio laukimo . 

Mokytoja Rūta Grybienė