Naujienos

Šv. Valentino diena

Posted

Vasario 14 dieną švenčiama Šv. Valentino, įsimylėjėlių arba meilės diena.

Meilės, dėmesio, rūpesčio, gražių žodžių reikia kiekvienam, todėl norėdami parodyti, kokie svarbūs ir mylimi yra šalia esantys, mokiniai organizavo Šv. Valentino dieną. Nuo savaitės pradžios mokykloje veikė Meilės dienos paštas, kuriuo įsimylėjėliai siuntė slaptus meilės ir draugystės laiškelius. Švento Valentino dienos rytą mokyklą užplūdo raudona spalva pasipuošę mokiniai ir mokyklos darbuotojai. Septintos klasės mokinės Kamilė ir Anreta pasitiko visus ateinančius ir kvietė dalyvauti Širdelės antrosios pusės paieškų žaidime. Pirmieji savo porą rado Gustas ir Dovilė, Laisvė ir Paulius, Justas ir Eva. Mokiniai fotografavosi prie Meilės dienai paruoštos fotosienos. Šokių būrelio mergaitės šventės dalyviams dovanojo nuotaikingą pasirodymą, organizavo linksmuosius žaidimus. Pačios aktyviausios, draugiškiausios, fotogeniškiausios klasės buvo apdovanotos mokyklos virėjų keptais šokoladiniais širdies formos pyragais, sausainiais ir saldainiais.
Viskas, kas daroma su meile, siekiant nustebinti ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė