Naujienos

Svečiuose būsimi pirmokai

Gegužės 4 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje svečiavosi ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės ugdytiniai.
Vaikai susitiko su pirmąja mokytoja Danguole Maslauskiene, apžiūrėjo klasės ir mokyklos erdves, susipažino su vyresniųjų klasių mokiniais, piešė, ant lentos rašė pirmąsias raideles, žaidė, žiūrėjo filmukus ir sportavo. Baigiantis susitikimui mokytoja vaikams padovanojo knygeles ir palinkėjo mažiesiems per vasarą ne tik lakstyti, maudytis, keliauti, svajoti ar drugelius gaudyti, bet nepamiršti kasdien paskaityti bent po kelis Elementoriaus puslapius.
Mažieji mūsų bendruomenės nariai aktyvūs, smalsūs ir draugiški, tad nekantriai laukiame susitikimo Rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė