Naujienos

„Sveikatos akademija“ Upytėje

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotame sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymo konkurse „Sveikatos akademija“.
1–4 klasių mokiniai daugiau kaip savaitę kūrė darbus apie ekologiškus maisto produktus, draugystės herbus, dalinosi mintimis apie toleranciją, užrašinėjo naudingus patarimus apie sveikatą. Vieningai nutarę, kad kasdien reikia stiprinti sveikatą, o judėjimas – maloni veikla ir sveikatos šaltinis, vaikai išbėgo į sporto salę žaisti. Judrieji žaidimai, kurie lavino pagrindinių judesių – ėjimo, bėgimo, šuoliukų motorinius įgūdžius, tobulino judesių koordinaciją, subūrė pradinukus į darnias komandas. „Kriaušė-bulvė“, „Antis-žąsis“, „Permesk kamuolį“ ir kiti žaidimai įaudrino vaikus, visi bėgiojo, šūkčiojo, juokėsi, kol renginį vedantis Tomas visus surikiavo ir pakvietė atlikti nusiraminimo užduotį.
Dalyvaudami konkurse ir kurdami bei pristatydami kūrybinius darbus mokiniai daugiau sužinojo apie sveiką mitybą, o žaidimai suteikė džiaugsmo ir dar kartą įrodė, kad judėti ne tik sveika, bet ir labai smagu.

Direktorė Jurgita Zalatorienė