Sveikiname

Gegužės 17 dieną Krekenavos lopšelyje-darželyje ,,Sigutė” vyko Panevėžio rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų ugdytinių meninio skaitymo konkursas ,,Žodžiai tepasako mano meilės dydį”, skirtas Motinos dienai paminėti.

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokykliniam ugdymo skyriui atstovavo Adelė Juknevičiūtė. Mergaitė deklamavo Natalijos Visockytės-Pribušauskienės eilėraščius ,,Mįslė” ir ,,Močiutė”. Meniškai deklamuoti kūrinėlius ugdytinę išmokė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Duliuvienė.

Konkurse dalyvavo 20 talentingiausių Panevėžio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų skaitovų. 5–6 metų amžiaus grupėje Adelė pasirodė geriausiai ir iškovojo pirmąją vietą.

Džiaugiamės ir sveikiname Adelę, tėvelius ir mokytoją.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė