Sveikiname!

Gegužės 6 d. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Krekenavos lopšelis-darželis „Sigutė“ organizavo Panevėžio r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių meninio skaitymo konkursą „Mamyte mylima, tu – laimės pasagėlė“. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja Laima Lapinskienė konkursui paruošė Luknę Kubiliūtę. Mergaitė deklamavo Ilonos Bakšės eilėraštį ,,Pati pačiausia“. Mokytoja Daiva Duliuvienė su priešmokyklinės grupės ugdytine Leonora Luka Rudyte konkursui išmoko Natalijos Visockytės-Pribušauskienės eilėraštį ,,Mamai“.
Luknė Kubiliūtė 3-4 metų amžiaus grupėje, o Leonora Luka Rudytė 5-7 metų amžiaus grupėje laimėjo pirmąsias vietas. Sveikiname ir dėkojame jaunosioms skaitovėms, jų tėveliams ir konkursui ruošusioms ugdytinių mokytojoms!
Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė