Naujienos

Sveikiname patekus į finalą!

Posted

Spalio 11 dieną Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos. Mūsų pogrupyje rungėsi Žibartonių, Paliūniškio, Berčiūnų ir Upytės Antano Belazaro pagrindinių mokyklų 5–6 klasių berniukų komandos.
Rungtynės buvo įtemptos, žaidėjai stengėsi išmušti vieni kitus, išsisukti nuo priešininkų kamuolių, kovojo iki paskutinio prakaito lašo. Mokyklos komandai atstovavo 5 klasės mokiniai Justas Baltramiejūnas, Arnas Jakaitis, Skirmantas Šiaudkulis, Enrikas Gudzikas, Danas Fedaravičius ir 6 klasės mokinys Ričardas Mačiūnas. Berniukai labai stengėsi, gaudė kamuolius, „šaudė“ priešininkus, iškovojo II vietą ir pateko į finalą, kuris vyks spalio 25 dieną Berčiūnų
pagrindinėje mokykloje.
Sveikiname berniukų kvadrato komandą ir linkime sėkmės finalinėse rungtynėse!

Direktorė Jurgita Zalatorienė