Naujienos

Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Posted
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

1990 m. kovo 11-ąją Lietuvos žmonės, suradę stiprybės ir ištvėrę sunkumus, dar kartą patvirtino savo pasirinkimą gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.
Sveikindami vieni kitus su Nepriklausomybės atgavimo švente, dėkojome mokiniams, kurie gerai mokosi ir savo žinias bando parodyti įvairiuose konkursuose. Nugalėtojams įteikę padėkas ir dovanas, visi išskubėjo į pirmą pamoką, kurioje buvo prisiminti istoriniai įvykiai. Prieš keletą dienų mokiniai ir mokytojai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“ ir nusifotografavo laikydami spalvotus popieriaus lapus, kurie susijungė į Lietuvos trispalvę.
Laisvė suteikia daugybę galimybių, bet tuo pačiu – ir daugiau atsakomybės. Būkime vieningi, didžiuokimės, kad gyvename laisvoje šalyje ir dirbkime taip, kad ji stiprėtų ir gražėtų.

Direktorė Jurgita Zalatorienė