Naujienos

Sveikiname su pergale!

Dviratininkų pergalė

Gegužės 31 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių kalnų dviračių kroso varžybos.

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos komanda, iškovojusi pirmą vietą rajone, atstovavo Panevėžio rajonui. 6 klasės mokinėms Kristinai Rubštavičiūtei ir Kamilei Urbonavičiūtei, 7 klasės mokinėms Deimantei Šiaudkulytei ir Dovilei Sokaitei varžybose teko rungtis su daugybę stiprių varžovių. 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų stengėsi iš paskutiniųjų, bet upytietės – dviračių sporto būrelio mergaitės buvo vienos iš stipriausiųjų ir iškovojo antrąją vietą. Deimantė Šiaudkulytė individualiame važiavime iš daugiau kaip penkiasdešimties dalyvių buvo antra.

Sveikiname mergaites ir linkime dar aktyviau treniruotis, nes reguliarus fizinis krūvis siejamas ne tik su pergalėmis, bet ir su sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu.

 

Dviračių sporto būrelio vadovas Stasys Paštuolis