Naujienos

Sveikos gyvensenos diena

Vaikų sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau viena svarbiausių sveikatos sudedamųjų dalių yra fizinis aktyvumas. Vaikai nori žaisti, būti aktyvūs. Fizinis aktyvumas padeda tenkinti biologinį poreikį judėti, skatina motorikos vystymąsi, stimuliuoja organizmo augimą, gerina protinį ir fizinį darbingumą, stiprina sveikatą.
Rugsėjo 27 dieną mokykloje vyko sveikos gyvensenos diena, kurioje dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Trečiaklasiai mokė daryti mankštos pratimus. Vėliau mokiniai varžėsi įvairiose rungtyse ir išrinko greičiausią, stipriausią, vikriausią mokinį. Pirmoje klasėje geriausiai sekėsi Simui Svetikui ir Viktorijai Bukėnaitei, antroje klasėje – Vakariui Bučui, trečioje klasėje – Benediktui Budriui ir Jovitai Žilinskaitei, ketvirtoje klasėje – Justinai Skukauskaitei. Jėgas vaikai išmėgino mindami dviratį. Greičiausiais dviratininkais išrinkti Matas Kamarauskas (3 kl.) ir Miglė Šimoliūnaitė (4 kl.). Nugalėtojai dovanų gavo puikias kuprines.
Smagu buvo vaikams žaisti ir varžytis gryname ore, o saulė negailėjo šilumos ir spindulių. Šiek tiek pavargę ir praalkę renginio dalyviai skubėjo į valgyklą, kur jų laukė šilti pietūs ir vaisiai.
Mokytoja Danguolė Maslauskienė