Naujienos

Sveikos gyvensenos ir draugiškumo konkursas

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotame konkurse „Sveikatos akademija“, kuris buvo skirtas paminėti nerūkymo, tolerancijos, AIDS ir draugo dienas.
Mokiniai parengė stendą, kuriame pristatė fizinio aktyvumo pertraukas su įamžintomis akimirkomis ir naudingais patarimais apie sveikatos saugojimą, iš sveikų maisto produktų sudėliojo logotipus, žodžius apie draugystę įrėmino meniškuose rėmeliuose. Po akcijos „Sau ir kitiems“ suplasnojo origamio technika išlankstyti Tolerancijos paukščiai, ant sparnų nešini mokinių mintimis apie pakantumą, draugiškumą ir vienas kito supratimą. Mokiniai kūrė sveikatos barometrą, kuriame pateikė medžiagą apie žalingus įpročius, informatyvius lankstukus apie AIDS grėsmes. Žinias apie tabako ir kitų psichotropinių medžiagų žalą pasitikrino proto mūšyje „Sveika ateitis“.
Tikime, kad konkursas skatino vaikus kritiškai mąstyti ir patiems atrasti raktą į sveikos, tolerantiškos ir atsakingos visuomenės pasaulį.

Direktorė Jurgita Zalatorienė