Naujienos

Sveikos gyvensenos savaitė

Spalio mėnesį mokykloje vyko sveikos gyvensenos savaitė.
Visi suprantame, kad oras reikalingas kvėpavimui, deguonis – kiekvienai mūsų ląstelei. Medikai sako, kad laiko leidimas gryname ore naudingas ne tik fizinei, bet ir psichinei žmogaus sveikatai. Sveikos gyvensenos savaitės metu mokiniai dalyvavo kroso varžybose, tvarkė mokyklos ir Upytės aplinką: rinko šiukšles, grėbė lapus, ilgųjų pertraukų metu buvo skatinami pabėgioti stadione arba tiesiog pasivaikščioti.
„Grynas oras ir judėjimas yra vieni svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmingą vaiko vystymąsi bei jo imuninės sistemos stiprėjimą“ – rašoma natūralios medicinos portale www.imunitetas.lt. Kviečiame visus judėti ir būti kuo daugiau gryname ore – būsite sveiki, stiprūs ir linksmi.

Direktorė Jurgita Zalatorienė