Naujienos

Šviečiamosios gyvulininkystės programa

Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvauja Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro įgyvendinamoje Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Gyvulininkystė ir aš“, kurios tikslas skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste.

Mokiniai, nuotoliniu būdu, peržiūrėjo programos organizatorių paruoštą edukacinį filmą „Augink, rūpinkis, mylėk“, užduočių knygelėje atliko jiems skirtas užduotis. Susipažinę su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvuliais ir paukščiais, jų laikymu, šėrimu, duodama produkcija vaikai aktyviai įsitraukė į programos veiklas, fotografavo savo ūkiuose auginamus gyvulius, domėjosi senelių ir draugų augintiniais. Dalyvavo piešinių konkurse, kurio metu piešė naminius gyvulius, paukščius, kailinius žvėrelius.

Organizuojama šviečiamosios gyvulininkystės programa atveria kelius į pažinimo pasaulį, suteikia mokiniams malonių akimirkų, būdami šalia gyvūnų vaikai nusiramina, patiria rūpinimosi džiaugsmą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė