Talentų konkursas

Talentų konkursas

Ar galėtumėte pasakyti savo ir geriausio draugo telefono numerį? O artimų giminaičių ir pažįstamų, kuriems kada nors skambinote? Ar pamenate kokios markės yra jūsų kaimynų automobiliai ir valstybiniai numeriai? Šitokiais atminties gebėjimais, ko gero, galėtų pasigirti nedaugelis. Dažniausiai mes įsimename tik tą informaciją, kuri mums reikalinga ar susijusi su svarbiais gyvenimo įvykiais. Be atminties gyvenimas būtų panašus į akimirką trunkančių epizodų rinkinį ir mes negalėtume palaikyti pokalbio, lankyti mokyklą ar kitą mokymo įstaigą būtų beprasmiška. Mūsų Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius gali didžiuotis ugdytiniu, kurio talentas – puiki atmintis.

Balandžio 26 d. Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ vyko Panevėžio rajono ikimokyklinių įstaigų vaikų saviraiškos renginys „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2018“. Šventėje Upytei atstovavo keturmetis Benas Bartkus. Pedagogus ir bendraamžius ikimokyklinukas stebino ne tik drąsa, bet ir puikia atmintimi: jis vieną po kito vardijo darželio auklėtojų, kitų darbuotojų, giminaičių, kaimynų automobilių markes ir valstybinius numerius, devyniaženklius telefono numerius, noriai pasakojo apie save.

Kaip ir kiti renginio dalyviai, Benas savo kambarį papuošė diplomu už išskirtinį talentą, o ateityje lavinamas nepaprastas gebėjimas užtikrins sėkmę moksle ir padės tapti pasirinktos profesijos žinovu.

Džiaugiamės ir linkime berniukui sėkmės!

Vyresnioji auklėtoja Laima Lapinskienė