Naujienos

Tarp mūsų mergaičių

Posted

Lapkričio 29 dieną Panevėžio rajono Švietimo centre vyko rajono mokyklų psichologų projekto ,,Tarp mūsų mergaičių“ baigiamasis renginys. Susitikime dalyvavo mūsų mokyklos 6 klasės mokinės: Anreta Liaugminaitė, Eva Snieškaitė, Samana Pauraitė, Kamilė Urbonavičiūtė, Urtė Vigaudė ir Fausta Ažubalytė. Pirmoje dalyje vyko susitikimas su Panevėžio profesinio rengimo centro atstovėmis, kurios pasakojo apie veido odos priežiūros ypatumus, supažindino su priemonėmis, jų panaudojimo galimybėmis ir eiliškumu.
Modeliu, ant kurios veido buvo daromas mokomasis makiažas, tapo Naujamiesčio gimnazijos mokinė. Veido priežiūros subtilybėmis pasidalino Panevėžio profesinio rengimo centro mokinė Amanda. Ji akcentavo, kad paauglėms užtenka minimalių priemonių, atitinkančių amžių, odos tipą, paros laiką, kad oda švytėtų, pasidalino mažomis makiažo gudrybėmis.
Antroje renginio dalyje buvo pasiūlyta pasižiūrėti trumpą filmą ,,Validation“ ir po filmo parašyti palinkėjimą, komplimentą savo draugei ir jai perduoti. Filmo siužetas pasakojo apie besišypsantį žmogų, kuris bandė tai perduoti kitiems žmonėms. Renginio pabaigoje mergaitės apsikeitė pačių pagamintais knygų skirtukais.
Renginyje paauglės mokėsi gražiai atrodyti, pasitikėti savimi, šypsotis ir džiaugtis įdomiu, kartais kiek sudėtingu paauglystės laikotarpiu.

Logopedė Danguolė Vigaudienė