Naujienos

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Posted

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ – jau tradicinis renginys. Konkursą organizavo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi. Moksleiviai, dalyvaudami konkurse, susipažįsta su norminiais teisės aktais, plačiau aptaria savo teises ir pareigas.

Balandžio 16 d. vyko Panevėžio rajono švietimo įstaigų teisinių žinių konkurso „Temidė“ 1-asis etapas. Jame dalyvavo septynios Panevėžio rajono komandos, viena iš jų – Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos. 10 klasės mokiniams Ievai Zalatorytei, Tautvydui Butkevičiui ir Pauliui Krikščiukaičiui gerai sekėsi „Protų mūšio“ rungtyje, pradžiugino ir puikios dovanėlės.

Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

 

Mokytoja Dalia Greviškienė