Naujienos

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 16 d. vyko Panevėžio rajono švietimo įstaigų teisinių žinių konkurso „Temidė“ 1-asis etapas. Tai jau tradicinis renginys. Konkurso pirmąjį etapą organizavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos komisariatų bendruomenės pareigūnai, bendradarbiaudami su Panevėžio rajono savivaldybės administracijos švietimo padaliniais ir socialiniais partneriais. Moksleiviai, dalyvaudami konkurse, susipažįsta su norminiais teisės aktais, plačiau aptaria savo teises ir pareigas.
Konkurse dalyvavo 7 Panevėžio rajono komandos. Viena iš jų – Upytės komanda, kurią sudarė 9 klasės mokiniai Urtė Grigalionytė, Domantas Šiaučiūnas, Enrikas Gudzikas, 10 klasės mokinės Kristina Rubštavičiūtė ir Kamilė Kondrotavičiūtė. „Protų mūšio“ rungtyje teisingo sprendimo ieškojo visi kartu – teko ir pasiginčyti, bet susitarti pavykdavo. Labai šauniai komandų kapitonų rungtyje pasirodė mūsų kapitonė Kristina Rubštavičiūtė, ji surinko net 5 taškus iš šešių galimų. Netapome nugalėtojais, bet laimėjome visi, nes įgijome žinių, gebėjimų, komandinio darbo patirties.
Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

Mokytoja Dalia Greviškienė