Naujienos

Teniso diena mokykloje

Tarptautinė stalo teniso diena paskelbta ir minima nuo 2015 m. balandžio 6 d. Stalo tenisas – olimpinė sporto šaka, tačiau šiuo sportu mėgaujasi ne tik profesionalūs žaidėjai, bet ir mes – Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.
Balandžio 6 d. mokykloje buvo girdėti palaikymo šūksniai, plojimai ir stalo teniso kamuoliuko kaukšėjimas. Visų dėmesį prikaustė stalo teniso varžybos, kurios vyko pertraukų metu. Dalyvauti bei išbandyti savo jėgas ar mesti iššūkį savo draugams ar net mokytojams galėjo visi norintys mokiniai. Žaidėjai įnirtingai kovojo, stengėsi atmušti kiekvieną į jų pusę lekiantį kamuoliuką ir laimėti. Tuo tarpu žiūrovai rinkosi savo favoritus ir juos nuoširdžiai palaikė.
Po intriguojančių ir įtemptų kovų finalinėse varžybose paaiškėjo nugalėtojai. Trečiąją vietą iškovojo aštuntos klasės mokinys Matas Butkevičius. Nedaug atsilikęs nuo savo varžovo antrąją vietą užėmė aštuntokas Irmantas Adomonis. Visus nugalėjo ir pirmąja vieta džiaugėsi septintos klasės mokinys Matas Miliauskas, kuriam buvo įteiktas dovanų kuponas į kino teatrą „Apollo“. Žaidėjus taip pat sveikino ir dovanas perdavė Europarlamentaro Bronio Ropės padėjėja Jūratė Žilinskienė.
Vieniems sekėsi labiau, kitiems mažiau, tačiau niekas neliūdėjo ir visi puikiai praleido laiką. Tokie renginiai skatina mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, bendrauti su bendraamžiais ir domėtis išoriniu pasauliu. Viliamės jog ir ateityje mūsų mokykloje bus organizuojamos akcijos bei iniciatyvos, į kurias mielai įsitrauks visa mokyklos bendruomenė.

Aštuntos klasės mokinė Renata Pipinytė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė