Naujienos

Tėvų susirinkimas ir nuotaikingas vaidinimas

Sausio 30 dieną mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas, kurio metu buvo aptarti I pusmečio ugdymo rezultatai, pateikta vidaus audito ataskaita, apie savo darbą ir galimybes pasakojo mokyklos psichologė Toma Balčiūnaitė, direktorė Jurgita Zalatorienė pristatė pokyčius mokykloje.

4 klasės mokiniai parodė spektaklį pagal M.Vainilaičio eiliuotą pasaką „Ežio namas“. Vaikai, nuotaikingai ir įtikinamai vaidindami, susirinkusius užkrėtė puikia nuotaika. Smagu, kad į sceną išėjo visi: ir patys drąsiausieji, ir tie, kuriems sukurti vaidmenį reikėjo nemažų pastangų. Po vaidinimo mokiniai padainavo linksmą dainelę.

Vaidinimas skatina saugoti savo namus ir žiūrovams parodė, kas atsitiko, kai ežiukai nepaisė tėvų draudimo.

Direktorė Jurgita Zalatorienė

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ????????????????????