Naujienos

Tito pergalė šalies mokinių turizmo technikos varžybose

Posted

Rugsėjo 26-27 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinys Titas Krištaponis dalyvavo šalies mokinių turizmo technikos varžybose „Auksinis ruduo 2020“, skirtose pasaulinei turizmo dienai paminėti. Varžybas organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, vykdo jaunimo turizmo klubas „Vilniaus žygūnas“.

Titui puikiai sekėsi, jis asmeninėse turizmo technikos varžybose vaikų amžiaus grupėje iškovojo III vietą, o komandinėje vaikų amžiaus grupėje laimėjo II vietą. Titas Krištaponis kelis kartus per savaitę treniruojasi Panevėžio moksleivių namuose. Mokinio trenerė Saturnina Mažuolienė.

Dėkojame Titui už mokyklos vardo garsinimą ir linkime sėkmės ateinančiuose startuose!!!

                    Aštuntos klasės vadovė Odeta Baltramiejūnienė